بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

انجمن خیریه امید ارومیه

آموزش به

بیمار

Image

هدف از آموزش به بیمار

آموزش به بیمار مجموعه تجربیاتی است که برای بیمار فراهم می شود تا تأثیری مثبت بر آگاهی، عملکرد و نگرش او در مراقبت از خود داشته باشد. امروزه آموزش به بیمار نه تنها یک مهارت، بلکه یک مسئولیت است و جزو نیازهای اساسی بیماران و از مهمترین حقوق آن ها محسوب می شود. بیماران نیاز دارند بدانند چه وقت، چگونه و چرا باید شیوه زندگی خود را  تغییر دهند.

در واقع سعی ما در آموزش به بیماران این است که آنها آنچه را باید انجام دهند، اما نمیدانند چگونه انجام دهند را بیاموزیم. ما به آن ها کمک می کنیم مهارت ها وتوانایی های خود را شناسایی کنند واز افرادی که می توانند آنها را در اعتلای سطح سلامت یاری کنند بهره گیرند.  این آموزش ها بر اساس نیازهای فردی و موقعیت خاص بیمار طراحی و اجرا می شود تا تغییرات مطلوب رفتاری را ایجاد کند. این کار نیازمند تلاش گروهی تیم مراقبتی است و امروزه از مهمترین نقش های پرستاران و از اجزاء ضروری مراقبت های پرستاری محسوب می شود.

Image

ریه

Image

سرطان

Image

دیابت

Image

نفرولوژی

Image

تسکین درد

Image

بیماری های زنان

Image

عفونی

Image

آزمایشگاه

Image

اورتوپدی

Image

قلب و عروق

Image

رادیولوژی

مثانه - ادرار - سنگ کلیه

اورولوژی

تعویض مفصل زانو
و
مراقبت های لازم جهت بهبودی

روند درمان

 تعویض مفصل زانو مستلزم بستری شدن در بیمارستان است. روش های درمان ممکن است بسته به شرایط شما و شیوه های پزشک شما متفاوت باشد. جراحی تعویض مفصل زانو اغلب در حالی که بیمار تحت بیهوشی عمومی است انجام می شود. متخصص بیهوشی شما از قبل در این مورد با شما صحبت خواهد کرد 

Image
تغذیه در شیمی درمانی و سرطان
تغذیه در شیمی درمانی و سرطان

ارتباط و هماهنگی با کارشناس تغذیه جهت دریافت مشاوره

١٦٠ - ٠٤٤٣١٨٨١     

بیشتر بدانید