بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

انجمن خیریه امید ارومیه
Image

بخش های بستری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

Image
Image
Image
Image

بخش اورژانس - Emergency

بخش اورژانس بعنوان یكی از بخش های بیمارستان امید،برای دسترسی بهتر و سریعتر بیماران با ورودی مجزا و اصلی از ساختمان اصلی و ورودی دوم از سمت طبقه ی منفی یك ساختمان راه اندازی شده است.این بخش شامل درمانگاه عمومی ،اتاق پزشك ،اتاق سرپرستار ،تریاژ ،بخش تحت نظر و بخش اصلی است كه در صورت شرایط خاص بیماران و مراجعه كنندگان از امكانات اتاق عمل سرپایی نیز بهره می برند.

Image
Image

بخش كموتراپی

بخش شیمی درمانی مختص بیماران مبتلا به سرطان است كه با رعایت استانداردهای ایمنی و كنترل عفونت برای كسب بالاترین ضریب بهبودی در كنار دانش پزشكان مجرب به دنبال ارایه بهترین خدمات مورد نیاز بیماران مبتلا به سرطان است. دارا بودن 24 تخت بستری و كادر مجرب بعنوان یك یاز مجهزترین بخش های شیمی درمانی آذربایجان غربی و منطقه قلمداد می شود كه همه ساله پذیرای بیماران بین المللی از كشورهای همسایه اعم از كردستان عراق ،تركیه و جمهوری آذربایجان است.

 

بخش جراحی عمومی

 بخش جراحی بیمارستان امید كه به عنوان یكی از مجهزترین بخش های جراحی با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص از یك سو و نیز بهره مندی از تجهیزات تشخیصی مدرن و بروز، امکان معاینه ،جراحی و درمان بیماران را فراهم آورده است. خدمات بیمارستان امید در بخش جراحی بر درمان بیماری های مختلفی در حوزه هایی چون انواع اعمال جراحی زیبایی، ارولوژی، برداشتن توده ،جراحی مهره ،اعمال جراحی سرپایی و بیوپسی و جراحی های ارتوپدی و تعویض مفصل وغیره متمركز شده است. 

Image
Image

بخش داخلی

 بخش داخلی بیمارستان امید كه به عنوان نخستین بخش در سال 1396 به بهره برداری رسیده با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص از یك سو و نیز بهره مندی از تجهیزات تشخیصی مدرن و بروز، امکان معاینه و درمان بیماران را فراهم آورده است. خدمات بیمارستان امید در بخش داخلی بر درمان بیماری های مختلفی در حوزه هایی چون داخلی اعصاب، عفونی، گوارش ،تنفسی ،قلب و غیره متمركز شده است. تیم درمان در این بخش از امكانات و تجهیزات تشخیصی  فراهم آورده است.

بخش آنكولوژی

 بخش انكولوژی بیمارستان امید كه به عنوان یكی از تخصصی ترین بخش های انكولوژی استان آذربایجان غربی و منطقه پذیرای بیماران بین المللی از كشورهای همسایه و جزو نقاط قوت حوزه درمان استان است و با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص از یك سو و نیز بهره مندی از تجهیزات تشخیصی مدرن و بروز، امکان معاینه ، شیمی درمانی، رادیوتراپی و درمان بیماران را فراهم آورده است.

Image
Image

بخش هماتولوژی

 بخش هماتولوژی بیمارستان امید همانند بخش انكولوژی كه به عنوان یكی از تخصصی ترین بخش های هماتولوژی-انكولوژی استان آذربایجان غربی و منطقه پذیرای بیماران بین المللی از كشورهای همسایه و جزو نقاط قوت حوزه درمان استان است و با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص از یك سو و نیز بهره مندی از تجهیزات تشخیصی مدرن و بروز، امکان معاینه ،شیمی درمانی،رادیوتراپی و درمان بیماران را فراهم آورده است.

بخش مراقبت های ویژه

 بی شك مجهزترین بخش بیمارستان امید با 17 تخت بستری و تجهیزات كم نظیری چون مانیتورهای كنترل علام حیاتی فول پارامتر ،دستگاه های ونتیلاتور،سونوگرافی و رادیولوژی پرتابل و هم چنین فعالیت متخصصین بیهوشی بصورت شبانه روزی ،مركز مراقبتهای بیمارستان امید را در انجام رسالت خطیر خود به توفیقاتی چشمگیر رسانده است. 

Image