بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

معرفي

بیمارستان امید ارومیه پس از نزدیک به دو سال فعالیت حرفه ای و تقویت بخشهای تشخیصی و درمانی، توسعه مجموعه ای از درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی خود را در دستور کار قرار داد.

 

تکمیل چرخه خدمات درمانی و ارتقاء سطح دسترسی همشهریان، به ویژه ساکنان مناطق غربی ارومیه به پزشکان مجرب در سطوح مختلف، از مهمترین اهداف راه اندازی مجموعه درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی امید است که با بهره گیری از پزشکان برجسته منطقه محقق شده است.

 

امروز به لطف استقبال پزشکان دلسوز و توانمند و فعالیت همکاران پرتلاشمان، مجموعه درمانگاه های بیمارستان امید در حوزه های تخصصی و فوق تخصصی، با آخرین تجهیزات پزشکی آماده ارائه خدمات به مراجعین است .

 

درمانگاه فوق تخصصی؛

طب تسكيني / ريه، آسم و آلرژي / گوارش / جراحي كلوركتال / كليه و مجاري ادراري (اورولوژي) / جراحی اطفال

 

درمانگاه تخصصی ؛

داخلي / عفوني / قلب و عروق / زنان / كليه و مجاري ادراري (اورولوژي) / اطفال / جراحي عمومي / داخلي اعصاب / ارتوپد / پوست / گوش و حلق و بيني  /  طب فيزيك و توانبخشي(ENT)

 

درمانگاه عمومی

درمانگاه لیزرتراپی

درمانگاه روانشناسی

و درمانگاه تغذیه و رژیم درمانی

 

از جمله مهمترین ویژگیهای مجموعه درمانگاه های بیمارستان امید دسترسی به پزشکان شاخص شهر، پوشش بیمه­ای متنوع ( طرف قرارداد با بیمه­های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، صداو سیما، بانکها و کلیه بیمه های تکمیلی) و تعرفه مناسب خدمات پزشکی در این مجموعه است.

تعرفه خدمات پزشکی در بخشهای مختلف بیمارستان خیریه امید، از جمله تعرفه معاینات پزشکی در مجموعه درمانگاه های این بیمارستان، مطابق با تعرفه مجموعه های خیریه برآورد شده است که نسبت به تعرفه خدمات مشابه در بخش خصوصی بسیار پائین تر و انتخابی اقتصادی تر است.

 

تلفن مستقیم درمانگاه : 33873449-044