×

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید


معرفی بیمارستانبيمارستان اميد در منطقه شمال غربي شهر اروميه در شهرك فرهنگيان در زميني بالغ بر 14 هزار مترمربع كه موقفه جناب آقاي وخشوري مي باشد بناگرديده است.اين مركز در پنج طبقه با زير بنايي نزديك به هشت هزار مترمربع در سه طبقه درماني،يك طبقه اداري پشتيباني و واحد هاي پاراكلينيك و اورژانس در طبقه زيرزمين بر اساس آخرين استانداردهاي كنترل عفونت طراحي و ساخته شده است.

در طبقه همكف بيمارستان: واحد هاي پذيرش – درمانگاه تخصصي – دفتر پرستاري و واحد هاي اداري و پشتيباني به همراه دفتر حديريت و رياست قرار دارد و شما مي توانيد از طريق همين طبقه به درمانگاه تخصصي انكولوژي و راديوتراپي دسترسي داشته باشيد.

در طبقه اول بخشهاي داخلي و جراحي عمومي، طبقه دوم بخش انكولوژي و جراحي زنان و در طبقه سوم بخش مراقبت هاي ويژه(ICU – CCU) و اتاق هاي عمل قرار گرفته اند.

طبقه زير زمين بيمارستان شامل بخش اورژانس،داروخانه اورژانس،مركز تصويربرداري و سونوگرافي،آزمايشگاه تخصصي مي باشد كه وظيفه اصلي پشتيباني درماني را بر عهده دارند و بصورت شبانه روزي در حال ارائه خدمات به همشهريان عزيز مي باشد.

داروخانه مركزي بيمارستان نيز در محوطه داخلي بيمارستان و در ضلع شمالي ساختمان اصلي بيمارستان قرار دارد.

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي اميد اروميه با دارا بودن زير ساخت ها فوق در كمار تجهيزات روز پزشكي و تشخيصي در حال حاضر توانايي ارائه خدمات  داخلي،داخلي اعصاب،جراحي اعصاب،عفوني،جراحي عمومي،جراحي استخوان و مفاصل،ارولوژي(كليه و مجاري اداري)،نفرولوژي،گوارش،قلب و عروق،جراحي فك و صورت و پلاستيك،گوش حلق و بيني،طب تسكيني دارا مي باشد و در آينده نزديك شاهد گسترش فعاليت اين مجموعه توانمد خواهيم بود.