×

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید


نخستین تجربه نمایشگاهی بیمارستان امید در حوزه گردشگری سلامتتوانمندیهای بیمارستان امید ارومیه در حوزه گردشگری سلامت، در دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری آذربایجان غربی به نمایش گذاشته شد.

 انتخاب بیمارستان امید، انتخابی فراتر از درمان

روز پنجشنبه ۷ شهریور ماه طی جلسه ای با حضور مسئولان بیمارستان و عده ای از اعضای هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران از دست اندرکاران غرفه بیمارستان امید در دومین نمایشگاه گردشگری سلامت تقدیر بعمل آمد.

مجتمع نمایشگاهی ارومیه در پارک جنگلی این شهر از 26 تا 29 مرداد ماه، میزبان دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری آذربایجان غربی بود، نمایشگاهی که توانمندیهای استان در بخشهای مختلف گردشگری از جمله گردشگری سلامت را در معرض دید عموم به ویژه  بازدید کنندگان کشورهای ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان قرار داد.

این برای نخستین بار بود که بیمارستان امید ارومیه، توانمندیهای بخشهای تشخیصی، درمانی و اقامتی خود را در معرض دیدعموم قرار می داد. استقبال گسترده بازدید کنندگان، به نحوی بود که کارشناسان برگزاری این نمایشگاه، غرفه امید را که یکی از زیباترین غرفه های نمایشگاه معرفی شده بود، ازپربازدید ترین غرفه ها عنوان کردند.

در مدت برپایی این نمایشگاه 4 روزه مسئولان بسیاری، از جمله  استاندار آذربایجان غربی، بازرس کل سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و مدیرکل این سازمان در آذربایجان غربی، نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، رئیس اتاق بازرگانی شهر وان ترکیه، دبیر انجمن فرهیختگان استان و دهها چهره شاخص ملی و استانی از غرفه امید بازدید کردند و در جریان توانمندیهای این بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی قرار گرفتند.

در مدت برپایی نمایشگاه گردشگری، میزان آشنایی نزدیک به 200 نفر از شرکت کنندگان با اهداف و گستره خدمات بیمارستان امید، با تکمیل فرم نظرسنجی و پاسخ به سئوالات طراحی شده هدفمند، سنجیده شد و نتایج آن در اختیار برنامه ریزان و مدیران مجموعه قرار گرفت تا در کنار اهداف معرفی بیمارستان مطالعات دقیق تری جهت بهبود روندهای شناسایی صحیح بیمارستان انجام گیرد .

تبیین ابعاد گسترده خدمات بیمارستان امید در حوزه خدمات عمومی، امکانات و ظرفیتهای جذب بیماران خارجی در آینده نزدیک، معرفی درمانگاههای تخصصی موجود و اهمیت آغاز بکار درمانگاه رشته های جدید در ماههای آینده، معرفی توانمندیهای تشخیصی بیمارستان از جمله آزمایشگاه پیشرفته و مرکز لیزر درمانی، هتلینگ بیمارستان و امکانات اقامتی برتر از جمله مواردی بود که بازدیدکنندگان از غرفه امید با آنها آشنا شدند.

همچنین در مدت برپایی این نمایشگاه، در کنار معرفی توانمندیهای بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید با ارائه بروشور و پخش تیزرهای مختلف، ایستگاه سلامت نیز توسط عده ای از پزشکان و کارشناسان بیمارستان برپا گردید که در آن، بازدید کنندگان از انواع  مشاوره های پزشکی در حوزه های مختلف، کنترل سلامت فردی و مشاوره تغذیه بهره مند شدند.

در مدت برپایی دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری آذربایجان غربی، نماینده واحد جذب کمکهای مردمی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی نیز با ارائه برنامه های حمایتی، ضمن جذب کمکهای مردمی، بازدیدکنندگان خیر و نیکوکار را با اهداف عالی انجمن امید آشنا نمود.

در این نمایشگاه همچنین با برگزاری جلسات کاری با مدیران برخی شرکتها در خصوص برنامه های حمایتی آنها از بیمارستان امید بحث و تبادل نظر شد که خبرهای خوب آن در آینده منتشر خواهد شد.

انتخاب بیمارستان امید، انتخابی فراتر از درمانمطالب مرتبط