×

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید


بازدید یکی از معاونان دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور از بیمارستان امیدهمزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به آذربایجان غربی، معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای دکتر جهانگیری، با حضور در بیمارستان امید، از بخشهای این مجموعه درمانی بازدید کرد و برای پیگیری برخی مشکلات انجمن خیریه امید ارومیه قول مساعد داد.

روابط عمومی بیمارستان امید – صبح پنج شنبه، دکتر مهدی علیخانی به اتفاق آقای احسان باکری فرزند شهید حمید باکری که به عنوان مشاور امور جوانان معاون اول رئیس جمهور فعالیت می کند در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه حاضر شدند و از بخشهای مختلف این بیمارستان بازدید کردند .

معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای در جلسه مشترک با جمعی از مسئولان انجمن و بیمارستان خیریه امید با اشاره به اقدامات گسترده این انجمن برای حمایت از بیماران نیازمند و ارائه خدمات تشخیصی – درمانی مناسب در جامعه گفت؛ کار خوبی که شما آغاز کرده اید باید در مسیر خدمت رسانی به مردم توسعه پیدا کند و در این راه برخی مشکلات موجود را شخصا پیگیری خواهم کرد.

دکتر خشابی رئیس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی، دکتر سینائی رئیس بیمارستان امید و آقای صادقی مدیرعامل انجمن امید نیز در این جلسه، گزارشی از اقدامات مجموعه ارائه کردند و به تشریح برخی مشکلات پیش رو پرداختند.

در این بازدید علیرضا ملا محمدی زاده فرماندار ارومیه و سید هادی طباطبائی مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی، معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور را همراهی می کردند.

 روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امیدمطالب مرتبط