×

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید


بیمارستان امید ارومیه در قاب دوربین سلامتگروه تولید برنامه تلویزیونی ” دوربین سلامت ” با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه، توانمندیهای این مرکز درمانی خیریه را برای پخش در شبکه سراسری سلامت صدا و سیما، به تصویر کشید.

روابط عمومی بیمارستان امید؛ این گروه مستندساز به همت مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی از صبح روز شنبه هجدهم آبان، با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه، اهمیت ساخت و تجهیز این بیمارستان و خدمات آن را در قالب گزارشی تصویری بررسی کرد.

دکتر سینائی، رئیس بیمارستان امید ارومیه در مصاحبه با دوربین سلامت به تشریح تاریخچه و حوزه های خدمت رسان در این مرکز درمانی تخصصی و فرق تخصصی پرداخت و از اهمیت حضور خیرین درساخت و تجهیز امید گفت.

گروه مستند ساز دوربین سلامت با دکتر فتح الله زاده فوق تخصص جراحی کلورکتال، مسئول بخش جراحی عمومی و چند بیمار و همراهانشان در بخشهای مختلف نیز مصاحبه کردند تا بینندگان شبکه سراسری سلامت با گوشه ای از خدمات، امکانات و توانمندیهای تشخیصی و درمانی بیمارستان امید ارومیه آشنا شوند.

معرفی درمانگاه تخصصی انکولوژی و رادیوتراپی از دیگر بخشهای مهم این برنامه تلویزیونی بود.

دکتر حسینی در مصاحبه با دوربین سلامت از مهمترین اقدامات امید در شیمی درمانی و رادیوتراپی بیماران مبتلا به سرطان گفت و اقدامات تخصصی این حوزه را تشریح کرد.

 

 

روابط عمومی بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي امیدمطالب مرتبط