×

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید


تکمیل مجموعه درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امید ارومیهبا آغاز فعالیت درمانگاه فوق تخصصی بیمارستان خیریه امید ارومیه، مجموعه درمانگاه های این بیمارستان تکمیل و ارائه خدمات به بیماران وارد مرحله جدیدی شد.

روابط عمومی بیمارستان امید ؛  فعالیت رسمی درمانگاه فوق تخصصی بیمارستان امید ارومیه با حضور پزشکان مجرب آذربایجان غربی در 6 گروه آغاز شد و با این فعالیت، علاوه بر تکمیل زنجیره درمانگاهی این بیمارستان، ارائه خدمات پزشکی به بیماران رنگ و بوی تکمیل تری به خود گرفت.

 

 

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه گفت؛ درمانگاه فوق تخصصی این مجموعه در گام نخست در 6 حوزه؛ طب تسکینی، ریه، آسم وآلرژی، جراحی کلورکتال، کلیه و مجاری ادراری و جراحی اطفال با حضور پزشکان برجسته شهر راه اندازی شده است ودر آن خدمات پزشکی به بیمارن، متناسب با حضور پزشکان، در دو نوبت صبح و عصر ارائه می شود.

دکتر سینایی افزود؛ در کنار راه اندازی درمانگاه فوق تخصصی امید، درمانگاه تخصصی این مجموعه نیز به 12 حوزه درمانی ارتقاء یافت که این امر نیز می تواند دسترسی مراجعه کنندگان به ویژه ساکنان محدوده غرب ارومیه به پزشکان برجسته شهر را آسان تر کند.

وی افزود هم اکنون مراجعه کنندگان می توانند در درمانگاه تخصصی بیمارستان امید نیز از خدمات پزشکان توانمند شهرمان در حوزه بیماریهای داخلی، عفونی، قلب و عروق، زنان، کلیه و مجاری ادراری، اطفال، جراحی عمومی، داخلی اعصاب، ارتوپد، پوست و مو، گوش و حلق و بینی و طب فیزیکی و توانبخشی بهره مند شوند.

رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه خاطر نشان کرد؛ در کنار درمانگاه فوق تخصصی، تخصصی و عمومی این مجموعه ، نگاه ویژه ای به تکمیل 3 درمانگاه لیزرتراپی، تغذیه و رژیم درمانی و روانشناسی داشته ایم و عملا از آبان 98 مجموعه درمانگاههای بیمارستان امید در 6 حوزه و بیش از 25 گروه درمانی به یکی از کاملترین مجموعه های درمانگاهی منطقه تبدیل شده است.

شایان ذکر است بیمارستان امید ارومیه با بیمه های تامين اجتماعي، خدمات درماني، نيروهاي مسلح، صداوسيما، بانك ها و بيمه هاي تکمیلی قرارداد دارد و در راستای حمایت از اقشار مختلف جامعه، هزینه خدمات پزشکی در مجموعه درمانگاههای آن متناسب با تعرفه خیریه برآورد شده است.

مجموعه درمانگاه های بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید ارومیه به جز جمعه ها و روزهای تعطیل همه روزه از 8 صبح تا 5 عصر دایر است.

اطلاعات بیشتر و برنامه حضور پزشکان در درمانگاه های بیمارستان امید در وب سایت بیمارستان منتشر شده است.

روابط عمومی بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي امیدمطالب مرتبط