FA / EN

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

بیمارستان امید
بیمارستان امید

درمانگاه روانشناسی

معرفي کلینیک روانپزشکی و روانشناسی

 

کلینیک اعصاب و روان بیمارستان اميد با بهره ­گیری از پزشکان خبره و متبحر در درمان طیف وسیعی از روش های درمانی اعصاب و روان آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم در تمام گروه ­های سنی است. متخصصین بیمارستان اقدامات درمانی به بزرگسالان، نوجوانان و کودکانی که اختلالات ذهنی، رفتاری و احساسی دارند ارائه می کنند.

 

چرا کلینیک اعصاب و روان اميد؟

تخصص و تجربه:

پزشکان متخصص بیمارستان در این کلینیک انواع اختلالات مثلا افسردگی، اختلال دوقطبی، اعتیاد و درد مزمن و همچنین برخی از نادرترین و پرچالش ­ترین عارضه­ ها رادرمان می ­کنند.

رویکرد گروهی، متناسب با نیازهای شما: 

متخصصین بیمارستان با همکاری دیگر متخصصین حوزه­های مختلف ارزیابی جامعی برای تشخیص عارضه ­های جسمی و روانی ارائه می­ دهند و در تلاش هستند تا برای دست­یابی به بهترین نتیجه با توجه به نیازهای شما اقدام درمانی متناسب را تجویز کنند.

 

روش های نوآورانه بر اساس آخرین پژوهش ­ها: 

 پزشکان متخصص در کلینیک اعصاب و روان بیمارستان امید همواره خود را ملزم به مطالعه و بررسی آخرین دستاوردهای علم پزشکی در حوزه خود می­دانند و به این ترتیب می­توانند اطلاعات کسب شده را در درمان بیماران به کار گیرند.

 

 

بیماری ها

بیماری و عارضه­های مربوط به اعصاب و روان همواره مشکلات زیادی برای افراد در همه سنین ایجاد می­کند که نیاز به اقدامات درمانی دارند، از این رو کلینیک اعصاب و روان بیمارستان اميد با حضور پزشکان مجرب در تلاش است تا خدمات درمانی مناسبی را به مراجعین ارائه کند.

در ادامه به برخی از این بیماری ها اشاره است.

اعتیاد، اختلالات اضطرابی، اختلال اضطراب فراگیر، اختلال ترس یا هراس، اختلال استرسی پس از ضایعه روانی، اختلال اضطراب اجتماعی، هراس‌های ویژه، اختلال دوقطبی، اختلال کم‌توجهی - بیش‌فعالی، زوال عقل، بیماری آلزایمر، دمانس عروقی (زوال عقل)، اختلال تغذیه ای، بی‌اشتهایی عصبی، پرخوری عصبی، اختلال افسردگی اساسی، اختلال وسواس فکری-عملی، اسکیزوفرنی، اختلال جنسیتی و جنسی، اختلال خواب و لکنت زبان و ...