FA / EN

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

بیمارستان امید
بیمارستان امید

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی برای بیماران بین الملل

 

امكانات اتاق هاي بستري دو تخته و تك تخته

در بيمارستان اميد، ‌تمامی اتاق ها به خط تلفن مستقیم، تلویزیون، یخچال و کمد، دستشویی و حمام مستقل، زنگ احضار پرستار و کاناپه تختخواب شو براي استفاده همراهان بیماران مجهز شده اند. همچنين تمامی اتاق های VIP بیمارستان مجهز به WIFI رایگان می باشد.

در تمام اتاق های بستری حداقل یک سجاده، قرآن و کتاب های مقدس برای پیروان سایر ادیان فراهم است.

 

كيف بيمار

در هر يك از اتاق ها، بيماران يك كیف مخصوص دارند كه محتواي آن يك حوله، يك جفت دمپايي، دستمال كاغذي، صابون، مسواک، خمیر دندان، ليوان و کاور توالت فرنگی است.

بیمار توسط لباسی متمایز به عنوان بیمار مشخص می شود .

 

ارتباطات

در چند نقطه از فضای  عمومی بیمارستان تلفن همگانی شهری رایگان وجود دارد.

به ازای هر تخت یک خط تلفن داخلی و آزاد با امکان شماره گیری صفر وجود دارد.

بيماران بستري مي توانند با استفاده از ريموت كنترل پرستار مسئول خود را بصورت مکانیزه براي انجام خدمات درماني احضار كنند.

بیمارستان دارای رستورانی است که علاوه بر پرسنل، همراهان بیمار نیز می توانند از خدمات آن استفاده کنند.

بیمارستان دارای تعداد کافی دستگاه آب سرد کن و آب گرم کن همراه با لیوان یک بار مصرف در فضای عمومی خود و در داخل هر اتاق VIP بستری است.

نظافت با نهایت دقت و با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و شامل کلیه اجزاء و وجوه دستشویی، توالت، حمام، شیرآلات و غیره انجام می شود.

 

بانك و ارز

كليه مبالغ دريافتي از بيماران بين الملل در راستاي اهداف انجمن خيريه و بيمارستان اميد براي حمايت از بيماران نيازمند مبتلا به سرطان صرف مي شود.

مراجعان خارجي به بيمارستان اميد براي انجام امور مالي به عابر بانک دسترسي دارند.

با استفاده از دو دستگاه عابربانک موجود در طبقه همکف بیمارستان و درمانگاه و همچنين دستگاه هاي کارتخوان در صندوق ها، پرداخت هزينه ها ساده تر شده است.

بيماران خارجي مي توانند هزينه خود را به دلار پرداخت کنند و نيازي به تبادل ارز نخواهند داشت.

بيماران خارجي مي توانند در بیمارستان اميد براي مبالغ صرف شده خود،‌ صورتحساب به زبان انگليسي و با تاييد رسمي  مديريت بيمارستان دريافت كنند.

 

غذا و تغذيه

در راستای ارتقاء کیفیت خدمات و ارزش آفرینی برای بيماران و همچنین ایجاد فضایی برای آسایش همراهان مکانی در لابی بیمارستان به عنوان بوفه در نظر گرفته شده است. همچنین ما تلاش كرده ايم كه با ايجاد منوي غذا،‌ فضايي مملو از حس آرامش و تامين را براي همراهان بيماران فراهم كنيم.

 

فضاي داخلي بيمارستان

کلیه قسمتهای بیمارستان بر اساس اصول طراحی و با رنگ آمیزی و دكوراسيون ويژه ساخته و تجهيز شده كه اين موضوع فضاي بخش هاي درماني را دلچسب تر كرده است.

براي تردد آسان بيماران و يا عبور ويلچر در ورودي بيمارستان رمپ وي‍ژه طراحي شده است.

در تمام قسمت های مورد مراجعه بيماران از محل انتظار تا بخش هاي درماني، تلویزیون هاي متعددي نصب شده است تا زمان انتظار را لذت بخش تر كند.

در تمام قسمتهای بیمارستان به ویژه بخش های بستری، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی از نوع چیلر با نحوه کنترل دستی نصب شده است.

بیمارستان دارای پلکان اضطراری و کپسول آتش نشانی مطابق استانداردهاي فضاهاي بيمارستاني است و اين مهم سلامت و امنيت بيماران را تامين مي كند.

 

حمل و نقل

بيماران و همراهان بصورت شبانه روزي به آژانس مسافرتي،‌ تاکسی تلفنی و تاکسی های درون شهری دسترسي دارند.

پارکینگ بيمارستان، بصورت شبانه روزی در محوطه داخل بیمارستان براي خودروهاي بيماران خارجي مهياست.

ویلچر و برانکارد به تعداد کافی و در محل مشخص براي انتقال راحت و جابجايي ها مستقر هستند.

 

راهنماي بيماران

در طرح خوشامدگويي تمام امكانات و نيازمندي هاي بيماران بين الملل همراه با مترجم و به كمك بروشور ارائه مي شود.

خطوط رنگی براي هدایت راحت تر و دقيق تر بيماران و همراهان به از لابی بيمارستان تا بخش های اصلی بیمارستان وجود دارد .

در تمام قسمت های بیمارستان تابلوهای راهنما همراه با فلش در زاویه دید مناسب و با طراحی خاص و زیبا به دو زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد.

 

هتلينگ و اسكان

یکی از امكانات قابل توجه بيمارستان اميد، امكانات هتلينگ است. امكاناتي كه با هدف اسکان بیماران و همراهان خارجي در محلی مناسب و بدور از آلودگي هاي عفوني و ميكروبي لازم براي بيماران مبتلا به سرطان، با استانداردهای اماکن اقامتی مجهز شهر نيز راه اندازي شده است.

اين امكانات براي بيماراني كه در بيمارستان اميد، شیمی درمانی و يا پرتودرمانی مي شوند،‌ بسيار  كارگشاست چون هم بيماران و هم همراهان ايشان مي توانند پس از دريافت خدمات درماني، زمان لازم را براي ريكاوري و استراحت بدست آورند.

فاصله خدمات هتلينگ با بيمارستان اميد كمتر از یک کیلومتر است كه طي كردن اين فاصله نزديك رفت و آمد بیمارن را به بیمارستان و کلینیک درمانی موسسه تسهیل کرده است.

خدمات هتلينگ بيمارستان اميد در سراي اميد ارائه مي شود كه با كمك خيرين شهر اروميه براي حمايت از بيماران مبتلا به سرطان احداث و تجهيز شده و داراي امکانات رفاهی کامل شامل؛ تلويزيون، يخچال، تخت خواب، كمد،  سالن غذاخوری و .... است.

 

آدرس سرای امید : شهرک فرهنگیان  خیابان فدائیان اسلام  خیابان قاسمی  پشت آپارتمان های اسکان جنب آتش نشانی  سرای اقامتی امید 33859787-044و  33860602-044

 

ساير امكانات رفاهي

واحد مستقل خشكشويي 

نمازخانه 

فضای سبز محوطه بیمارستان و صندلي جهت نشستن همراهان بيمار